НУШ

Дев’ятнадцятий тиждень нашого навчання мав тематичну назву «Ми дослідники, ми - винахідники». Протягом тижня ми вирішували такі орієнтовні дослідницькі \ проблемні питання:

• Хто такий дослідник? Як розвивати в собі вміння дослідника?
  • Як людина досліджує світ?
  • Чи можна бути винахідником у наш час? Чи все вже на світі винайдено до нас?

Юні дослідники протягом тижня досліджували об’єкти навколишнього світу за допомогою органів чуття, робили висновки та узагальнення за результатами власних спостережень. Розвивали в собі вміння дослідника та дізнавалися про деякі винаходи людства. В кінці тижня з’ясувалося, що дітки справжні дослідники, винахідники: у них з’явилося безліч ідей.

Завданням  тижня було не тільки навчити дітей спостерігати, робити висновки, а й формувати в учнів вміння дослідницької діяльності та навчати висловлювати свою думку, активно слухати один одного, взаємодіяти з однокласниками.